...aj vysoko v horách staviame zruby bez vysokohorskej prirážky !

...

Stavbou zrubových domov sa zaoberáme od roku 2009.
Prácu ktorú sme si zvolili robíme s láskou k drevu . Vyrástli sme pod Tatrami v horskej oblasti , odkiaľ berieme aj hmotu na naše stavby , a to z nadmorskej výšky tisíc a viac metrov nad morom.

ZRUBY

Zruby tu majú svoje miesto od nepamäti . Najmä preto sme sa rozhodli prezentovať túto prácu v podobe výrobkov z plnej guľatiny , ako sú celoročne obývateľné domy , chaty ale aj altánky ,sauny , záhradné sedenia a iné .

STAVBY

Stavby však nie sú stavané tradičným slovenským spôsobom , ale spôsobom samosvorného sedlového spoja ,ktorý pochádza od našich zámorských kolegov z Kanady .Je to spôsob , ktorý je dômyselne prepracovaný stáročnými skúsenosťami týchto staviteľov.

Týmto systémom sa do seba guľatina vkladá s presnosťou na milimetre.To však vyžaduje presnosť opracovania materiálu. My sa snažíme robiť túto prácu čo najpresnejšie , aby sa stavba dala dokončiť bez konečného tmelenia , čo si môžete prehliadnuť v sekcii Technológia .

Zameriavame sa na presnosť a kvalitu prác aby Váš vysnívaný zrub bol nielen Vašou radosťou ale aj vizitkou našej práce a taktiež uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou . Každá stavba je riešená individuálne podľa priania zákazník

Čím sa odlišujeme ? Každý zrub je originál !!!

Go to top